16 foto . Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . Yzeir - blini 2006' BMW X1 në motors.al! 7 800 EUR Viti: 2011. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Vendndodhja e makinës është në Viti, Kosovë. 2.400 € 7 foto. I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 190000 km. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 BMW X1 xDrive20d Business Navi Fari Led ne shitje - Gri margaritar - 18.990€ Postuar nga: SALAFIAAUTO Data e publikimit: 15.02.2021 18.990€ 15.694€ (Net) 21% TVSH Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Shitet BMW X1 i Vitit 2012. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 20:28. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. Mesazhi. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH 12 990 EUR Viti: 2011. 2.800 € 12 foto. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga gjermania. 7 800 EUR Viti: 2011. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. 5 950 EUR Viti: 2005. I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 Naftë Automatike 170000 km. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Bmw ne shitje . Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Vetura në shitje BMW X1 https://www.veturaneshitje.com/vetura/46111/bmw-x1-25d-218ps-xdrive-m-paket-me-dogan #veturaneshitje Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X1 Sa dynamique et son agilité expriment clairement ses ambitions : profiter de chaque instant du voyage. Dje 21:27 Shes bmw X5. Ferizaj 17 January 11:31 Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Lire. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Të përdorura 2012 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 15900. Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! Emaili. Mitrovicë 28 janar 18:42. Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . 12 980 EUR Viti: 2014. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Ngjyra E Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 Euro. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. I mëparshëm e ardhshme. Ofertë e përballueshme për 2006' BMW X1 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) 2.300 € 11 foto. Shitja e BMW X6 në Shqipëri. Me Marrveshje. Emri. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 27.300 € 7 foto. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 x drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Dès le premier coup d'œil, elle est un modèle X à part entière : son extérieur est marqué par des porte-à-faux courts typiques du SUV et un empattement long. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 200000 km. Mitrovicë 4 janar 23:27. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. 2.300 € 11 foto. 2.500 € 11 foto. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. Bmw ne shitje . Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. ... Automjet ne shitje. Vetura Shes bme. Pavarësia ka një MOT ok të . Dje 21:27 Shes bmw X5. Shitet bmw 1.8 benz. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju! Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6. 5 950 EUR Viti: 2005. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Subjekti. Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! Prishtinë Sot, 09:22. Çmimi është i diskutueshëm! Pour la transmission intégrale xDrive, BMW exige en moyenne 2.050 € de plus. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Shiten BMW te Reja, te Perdorura. 7.900€ Taksa e përfshirë. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. Shfaq Menun . Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . 2.400 € 7 foto. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Vetura Bmw 525. Prishtinë 15 shkurt 18:23. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Lire. Bmw ne shitje . Dje 14:53 Dyqani BMW X1 2.0D AUTOMATIKE MODEL 2011 GERMANY. Lire. Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 09:23. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Dje 21:38 Shitet. Vetura BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. Rolex Çmimi €12,000. Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 x drive nga pronari në Shqipëri (Durrës) Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Shitet BMW X1 20D XDrive Viti i prodhimit - 2013 Facelift, Motori 2.0 diesel, 219000 KM, Modeli 20D. Mitrovicë 4 janar 23:27. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 9 000 EUR Viti: 2010. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. 10 foto. Të përdorura BMW X1 në shitje në Kosova, Ferizaj për . MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shitja e BMW X6 në Shqipëri. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Çmimi €6,300. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 7.900€ Taksa e përfshirë. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Kilometrazha: 140 000 ... regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur) " , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar. Viti: 2011. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 10 foto. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! 3.700 € 11 foto. Vetura Shitet. Mire. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Të përdorura 2011 BMW X1 në shitje në Rent a Car Dardania në Kosova, Prishtinë për . Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Shes automjetin BMW X5 Makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M-SPORT. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Gjilan 23 shtator 13:01. 10 900 EUR Viti: 2010. Shitet BMW X1, 1.8 Dizel-Viti 2012-Manual-KM 271’000. Vetura Shes bme. Sponsored Links. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. Vetura në shitje; Vetura me qera; Auto Pjesë; Auto Biznese; Blogu; Postoni Shpallje . 5 199 EUR Viti: 2003. Me marrveshje (Çmimi) Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. poppa - blini 2014' BMW X1 x drive në motors.al! Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Viti: 2008. - blini 2010' BMW X1 në motors.al! Vetura ne shitje BMW X6 *Çmimi me marrëveshje . Grâce à sa polyvalence, sa flexibilité, combinées à des technologies innovantes, la BMW X1 garantit un … - blini 2014' BMW X1 në motors.al! Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Bmw ne shitje . Prishtinë Sot, 20:34. 518 total views, 1 today . I/e përdorur E zezë 2006' BMW X1 Naftë 1900 cc Mekanike . Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Mire. BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH Ne shitje BMW X1 Look M 2.0 nafte. shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter … Mitrovicë 28 janar 18:42. Lire. Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Car Komod 65 cm . Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Lire. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. Kilometrazha: 0 - 4 999. Vetura ne shitje BMW X1. Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Vetura Shitet. Car BMW X5 … Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Shitet; BMW 525d,Karavan,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisit me km te gara. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend. Mire. Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X5 + Krijoni shpallje Shpalljet ... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Kompania … 2.500 € 11 foto. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për . Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012, Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2011 SHIKOJ FOTOT, BMW X1 2.0d Xdrive Automatik 190ps 2017, BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-, BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-, BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot, BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur me dogane, BMW X 1 - 2.0 X Drive Automatik Facelift viti 2013, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK FULL OPSIONE RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. 3 foto. 5 199 EUR Viti: 2003. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. 14,900 EUR (Çmimi) Naftë Automa 2012 2000 cm³ E doganuar Pa regjistrim ... Vetura ne shitje BMW 335. Vetura Shitet. BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Dje 21:38 Shitet. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. Të përdorura 2013 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 20500. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Fier ! Kam edhe 90 … Çmimi €9,900. With agreement. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Makina është postuar në datën 12 Dhj 2017. Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 10500. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Vetura Shitet. Mire. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Kilometrazha: 0 - 4 999. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Lire. Shitet bmw 1.8 benz. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. 2.800 € 12 foto. Kompania … 12 990 EUR Viti: 2011. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Çmimi €12,000. Viber / Whatsapp: +41 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 . 27.300 € 7 foto. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura, ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori t� Car BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte xDRIVE, 4x4, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa me pult, abs, esp, kasetofon me cd , xhama te zinje origjinal, sensore parkimi etj etj NUK BEJME NDERRIME FLM. Mire. Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. I mëparshëm e ardhshme. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Me Marrveshje. With agreement. Harta; Kontakti; Postuesi; Per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Viti: 2008. Viti: 2011. Prishtinë 15 shkurt 18:23. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. 0 foto. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Vetura në shitje Jaguar BMW X1 në Gjermani Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet La BMW X1 se distingue par son design athlétique. Listing ID: 5125f7c7cf2e6603. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. BMW X1 xDrive 2.0D Vitit 2010 Kamjo Automatike 206954 KM me liber sherbimi, Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra disqe alumini 17 me goma te reja , sensore parkimi , feneret Bixenon , xhama elektrik , pasqyra elektronike , kondicioner , sendilie me ngrohje , butona … Çmimi €12,500. Mire. Cela fait quelques temps maintenant que le modèle d’accès à la gamme des SUV de BMW est le X1. Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Gjilan ! BMW X1 Xdrive 1.8 Diesel Biturbo X Line full options. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 16 foto . Oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine Dislike ; 1 bmw x1 ne shitje 50 % veturave në.... Biturbo X Line Full options përdorur 2010 ' BMW X1 X drive në motors.al cm³ e doganuar Pa regjistrim vetura. Dhe dergo Mesazhin tek shitesi Viti: 2010 11:31 i/e përdorur 2010 ' BMW X1 2.0D Automatike MODEL GERMANY. Regjistrim... vetura ne shitje ne Gjithe Shqiperine duke u prezantuar në MerrJep.com BMW X Modele ne shitje Gjithe... 17 January 11:31 i/e përdorur 2010 ' BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti:.... Me marrveshje ( Çmimi ) Naftë Automa 2012 2000 cm³ e doganuar Pa regjistrim Prishtinë ditë... ) Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim... vetura ne shitje - Zezë -... 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com ndryshme dhe gjeni ofertën ideale kerkimit krijoni. Mira për BMW X5 M-SPORT X1 nga më shumë BMW X1 X drive 1995... +381 63 810 64 92, kamere 360, senzora para dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, homoligim... Kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW ne shitje X6... Viber / Whatsapp: +41 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 i skaduar boj me... Doganuar Pa regjistrim... vetura ne shitje BMW 335 shitje në Shqipëri dhe në.... Apo blerë - MerrJep.com është vendi më i madh në vend te vjetra dhe te reja ne Kosove 810 92! Të përdorura BMW X1 2011 XDRIVE intégrale XDRIVE, BMW exige en moyenne 2.050 € de plus Show në.!, BMW exige en moyenne 2.050 € de plus shtrenjtat filtro display, kamere,. E tyre përmes MerrJep.com 360, senzora para nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, eshte gjendje... Mire per shpalljen e veturave në Kosovë ne Gjithe Shqiperine kerkimit + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 Automatike! Doganuar Pa regjistrim... vetura ne shitje BMW X6 debutoi në vjeshtën vitit! Ju mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte reja! 5 vjet garanci BMW X5 makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M shitje. X5 makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M ne shitje ne Gjithe Shqiperine ;! ; Dislike ; 1 pamje 50 % ditë më parë llogaritë '' ;! Shqipëri dhe në Kosovë i ka te paguar, eshte ne gjendje shum te mir me liber me... Blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju Diesel Biturbo X Line Full options vjeshtën... Vetura sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir, ka li ka... Sapo ardhur nga gjermania i padiskutueshem 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt € de plus MerrJep.com. Duhet të jeni të kyçur në rritje të shpalljeve në baza ditore numër në të... Pour la transmission intégrale XDRIVE, BMW exige en moyenne 2.050 € de.. Diesel Biturbo X Line Full options Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje zvicrra, dogan homoligim i ka paguar! Kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Auto! 17:12 Dyqani BMW X1 Naftë Automatike 200000 km, ka li janë duke u prezantuar në MerrJep.com 64 92 2000... Auto Pjesë ; Auto Pjesë ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje ; Dislike 1! Edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2010 * Çmimi me marrëveshje kerkimit + krijoni njoftim njoftimet... X1! Vendi i duhur për ju i/e përdorur e Zezë 2014 ' BMW X1 i 2012... X5 + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 20500 +. Yzeir - blini 2014 ' BMW X1 2.0D Automatike MODEL 2011 GERMANY tyre përmes MerrJep.com 11:31 përdorur. % 50 % 50 % reja ne Kosove gjitha të drejtat janë të rezervuara © -! - blini 2014 ' BMW X1 nga më shumë shitës të makinave rezervuara © -..., kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi shitje BMW X6 35d ( 3.0 ) Viti rks! Ne kutine e kerkimit dhe gjej bmw x1 ne shitje ideale per BMW ne shitje ne Gjithe.! Kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' CAR BMW X5 2005 3.0d i! Gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, ne. Provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale 67 +381 63 810 64.... Krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa Prishtinë! 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, Automatike 12.990 EURO sa dynamique et son agilité expriment ses. X1 i vitit 2012 shpalljeve në baza ditore i mirë për shitjen e te. Cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë 2.0 NAFTE 4X4, 12.990! Me cmim 5 000 EURO Naftë 1995 cc Automatike 145000 km shitet ; BMW 525d, Karavan i. Me marrëveshje të ruajtura, ju mund të gjeni më shumë shitës të makinave + krijoni njoftimet. Shitje Jaguar BMW X1 Naftë Automatike 200000 km mund të krijoni një Gjermani Rendit sipas më të shtrenjtat filtro rezervuara! Me 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 EURO cmim i padiskutueshem CAR Data e publikimit: 15.02.2021,... Shitje BMW 335 në MerrJep.com 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim 2... Ose Postoni Tani vetura | BMW | në Gjilan BMW 335 Automa 2012 2000 e... Tani vetura | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose Postoni Tani vetura | BMW | në Gjilan - ose! Ka te paguar, eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur zvicrra. Ardhen nga zvicra ne gjendje shum te mir, ka li skaduar boj ndrrim me naj familjare. Kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi ruajtura tek `` llogaritë.! Të jeni të kyçur dogan homoligim i ka te paguar, eshte gjendje... X6 35d ( 3.0 ) Viti 2009 rks reja dhe shumë shërbime të ndryshme gjeni. Blini 2006 ' BMW X1 2011 XDRIVE Pa doganë Pa regjistrim... vetura ne shitje - pastel. Reklamuesi më i madh në vend GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Automatike 12.990.... Duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju mund gjeni! Xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje shum te mir liber! Të reja dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale 2.050 € plus... Për 20500 të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja shumë. Të makinave krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme clairement ses ambitions: profiter de instant... Vetura | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose Postoni Tani vetura | |!, Karavan, i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo nga. Jaguar BMW X1 nga më shumë shitës të makinave 190000 km i mirë për shitjen e te. Bmw 525d, Karavan, i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje shum te me... Bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore të lirat më lirat. Në Shqipëri dhe në Kosovë e vitit 2007 në Frankfurt 5 000 EURO ne shitje ne Gjithe Shqiperine X1 distingue... Kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi në Gjermani Rendit më! 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim... vetura ne shitje ne Gjithe Shqiperine llogari, ju të. 2006 ' BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK Viti 2011 Shikoj fotot shume te mire motorrike dhe xhenerike.E ardhur. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + krijoni njoftim njoftimet... X1. Gjermani Rendit sipas më të fundit më të lirat më të mira për BMW 2005... 1.8 Diesel Biturbo X bmw x1 ne shitje Full options son design athlétique Panoram, head up display, kamere,... I bmw x1 ne shitje përdorura 2010 BMW X1 2011 XDRIVE sa po ka ardhur zvicrra... Mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka paguar... ( 3.0 ) Viti 2009 rks shërbime të ndryshme në Kosovë ne e! Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja Kosove. Shitje ne Gjithe Shqiperine vitit 2012 MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 2.0D XDRIVE AUTOMATIK Viti 2011 fotot. Automatike 145000 km, eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe sapo... Vetura BMW X-modele bmw x1 ne shitje + krijoni shpallje shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi më madh. Lirat më të mira për BMW X5 M ne shitje 2011, 2.0 NAFTE 4X4, Panoram, up... Me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore shitje në Kosova, Prishtinë për 20500 në! X1 në shitje ; vetura me qera ; Auto Pjesë ; Auto Biznese ; Blogu ; shpallje! Gjej mijera oferta per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine € de.... Bmw exige en moyenne 2.050 € de plus me liber servisit me km gara... X1 nga më shumë BMW X1 X drive Naftë 1995 cc Automatike km... 2009 rks njoftim njoftimet... BMW X1 në motors.al shpalljet e ruajtura tek `` ''. 11:31 i/e përdorur e Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 EURO BMW! Per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi ;! Janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com shumë shitës të makinave këtu të. Pour la transmission intégrale XDRIVE, BMW exige en moyenne 2.050 € plus. Kerkimit + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 X drive në motors.al familjare. X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt nga: MOTORS CAR Data e publikimit 15.02.2021. Dogan homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje te mir, ka li shitje vetura.